Sportowa historia... z finałem!

Jest 29 lutego 2020 roku, ustawione namioty, wyznaczone tory pływackie, zawodnicy czekają przygotowani do startów. W ogromnym namiocie z telebimem oraz wokół basenu Gdyńskiej mariny stoją rozentuzjazmowani kibice. Fani zimowego pływania z całej Polski oglądają zawody przed ekranami komputerów. To finał ponad trzyletniej przygody Pcontent.pl i mojej osobiście (Maciej Mazerant) z projektem Piotr Biankowski Winter Swimmer.

Mówią, że praca nie jest pracą, kiedy sprawia przyjemność. Coś w tym jest. Z pewnością moja firma nie zrealizowałaby takiego projektu, gdyby nie osobista pasja do zimowego pływania. Pomimo przyjemności, jaką miałem z realizacji szeregu wydarzeń składających się na ten projekt trzeba przyznać, była to praca wymagająca.

Worek_gwsc
Worek_gwsc

medale_gwsc
medale_gwsc

Strona www dla GWSC
Strona www dla GWSC

Przygotowaliśmy stronę www na potrzeby GWSC

Worek_gwsc
Worek_gwsc

1/5

Wideo

Jeden obraz mówi więc niż tysiąc słów. Biorąc to pod uwagę, filmy z zawodów zimowego pływania są doskonałym narzędziem prezentującym klimat wydarzenia sportowego, emocje oraz sukces zawodnika. Większość filmów publikowana była przez Piotra bezpośrednio na Facebooku generując znaczne zasięgi. 

Charytatywnie 

Piotr Biankowski angażował się charytatywnie. Połączyliśmy więc Piotra z Fundacją Ronalda McDonalda. Skutkowało to zrealizowaniem szeregu projektów nagłaśniających działania FRM na rzecz chorych dzieci, ich rodziców oraz pozyskaniem znacznej puli środków finansowych.  

Zawody

Celem Piotra Biankowskiego było zrealizowanie zawodów zimowego pływania. Przygotowaliśmy koncepcję wraz z prezentacją pierwszej edycji zawodów w Gdyni (w tym nazwę GWSC), projekt działań informacyjno-promocyjnych, narzędzia komunikacyjne i contentowe
(w tym #widzimysiewgdyni) do wykorzystania przez zespół projektowy. 

W Pcontent.pl „pomagamy naszym klientom budować Ich własną historię” – tak brzmi motto naszej firmy. Historię projektu Piotr Biankowski Winter Swimmer pomagaliśmy budować przez ostatnie lata. Oczywiście jako Pcontent.pl, działamy zawsze w cieniu osoby, firmy, dla której pracujemy. Ostateczny efekt opowiadanej historii zależy jednak w dużej mierze od zaangażowania, osobowości i chęci działania głównego bohatera.

W przypadku projektu Piotr Biankowski Winter Swimmer nie byłoby sukcesu, gdyby nie naturalne predyspozycje Piotra do budowania marki osobistej oraz wygrywania...